×

Registracija internetu (Anykščiai)

Dantų balinimas

Kas tai?

Profesionalus dantų balinimas – procedūra, kurios metu specialiomis medžiagomis veikiamas dantų emalis, taip dantims suteikiant norimą spalvą.

Jeigu natūrali dantų spalva netenkina, rekomenduojama atlikti profesionalų dantų balinimą. Klinikoje „32 Balti“ naudojamos nekenksmingos balinimo medžiagos, dantenų apsaugos, atsakingai parenkama tinkama balinimo gelio koncentracija.

Jeigu susiduriate su šiais pojūčiais:

1Pigmentinės dėmės ant dantų
2Pakitusi dantų spalva
3Dėl prastos dantų estetikos nepasitikite savimi

Tikėtina, kad Jums reikalingas dantų balinimas!

Kuo ypatingas profesionalus dantų balinimas mūsų klinikoje?

Klinikoje „32 Balti“ pacientams suteikiama aukščiausios kokybės priežiūra. Dantų balinimą atliekame saugiai ir preciziškai: naudojame modernias technologijas. Mūsų naudojamos medžiagos maksimaliai apsaugo natūralius dantis ir užtikrina ilgalaikį dantų baltumą.

Šią procedūrą atlieka tik profesionalūs, solidžią patirtį sukaupę specialistai, todėl Jūsų laukia nuoširdus rūpestis, meilė darbui ir maksimalūs rezultatai!

Dantų balinimo galimybės

Kapos Lempa Lazeris
Kapos – individualios dantų formelės, užpildomos specialia balinamąja medžiaga ir dedamos ant dantų nurodytam laikui. Tai idealus sprendimas norintiems dantis balinti namuose! Balinamoji medžiaga tepama ant dantų ir veikiama specialia šviesa. Tolygiai apšviečiamas dantų paviršius ir suteikiama balta spalva. Balinimas trunka apie valandą laiko, o rezultatai pastebimi iš karto. Tai – inovatyviausias balinimo metodas: lazerio spindulys aktyvuoja balinimo gelį, neveikiant danties audinių. Rezultatus matysite labai greitai: baltesnė šypsena po pirmos procedūros.

Turite klausimų? Atsakome!

Ar dantų balinimas – skausmingas?
 
Kokybiškai atliktas dantų balinimas yra beskausmis, be jokių ilgalaikių nemalonių pasekmių. Tiesa, po procedūros galite jausti nedidelį dantų jautrumą, kuris praeis po kelių dienų.
Ar ši procedūra nekenkia dantims?
 
Tai – visiškai saugi procedūra. Vis dėlto, kad dantų balinimo procedūra pagražintų dantis jiems nepakenkiant, svarbu, kad ją atliktų patyręs specialistas, atsakingas už visus balinimo etapus. Tai užtikrina sklandžią procedūros eigą ir užtikrina, kad balinamoji medžiaga nepasiektų dantų vagelių, dentino, tokiu būdu apsaugant dantis nuo jautrumo.
Ar valgyti galima iš karto po procedūros?
 
Maistu mėgautis galima netrukus po dantų balinimo, tačiau parą po šios procedūros būtina susilaikyti nuo dažančių maisto produktų bei gėrimų (pvz., dažančių daržovių, uogų, juodos arbatos, kavos, raudono vyno ir pan.), taip pat – ir nuo rūkymo.
Kaip dažnai galima balinti dantis?
 
Vieningos nuomonės dėl dantų balinimo dažnumo nėra, nors specialistai pastebi, kad per dažnas balinimas gali kenkti dantims ir net virškinimo sistemai. Laimei, pasirinkus mus, dantų balinti kas mėnesį tikrai neprireiks: profesionaliai atlikus procedūrą, baltumas gali laikytis net 2-3 metus!

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros