×

Registracija internetu (Anykščiai)

Dantų implantacija

Kas tai?

Dantų implantacija – tai bene populiariausia chirurginė procedūra, kurios metu atkuriami prarasti dantys.

Dantų atkūrimas vyksta implantų pagalba. Tai – itin tvirti, iš titano ir kitų medžiagų gaminami dantų šaknų pakaitalai, kurie tarnaus visą gyvenimą!

Jeigu susiduriate su šiais iššūkiais:

1Dantys negrįžtamai pažeisti
2Praradote vieną ar daugiau dantų
3Patiriate sunkumų kramtant maistą
4Kompleksuojate dėl dantų netekimo ir slepiate šypseną
5Pastebite išvaizdos pokyčius (pvz., pagilėjusios raukšlės aplink lūpas ar suglebęs smakras) netekus dantų

Tikėtina, kad Jums reikia apsilankyti pas gydytoją!

*Pasinaudoti nemokama konsultacija galite TIK registruojantis internetu

Kuo ypatingas dantų atkūrimas implantais mūsų klinikoje?

Žengiame koja kojon su naujovėmis odontologijos srityje, todėl savo pacientams galime pasiūlyti modernias gydymo metodikas bei itin aukštos kokybės implantus ir protezavimo medžiagas – tai yra neatsiejama sėkmingos implantacijos dalis.

Žinoma, ne mažiau svarbu ir gydytojų kompetencija bei patirtis. Tik profesionalių burnos chirurgų įsriegti implantai lengvai prigis, nesukels jokių komplikacijų ir tarnaus ilgus metus!

Implantacijos galimybės

Netekus vieno danties Netekus kelių dantų Netekus visų dantų
Vienmomentė implantacija. Vienos procedūros metu pašalinamas dantis ir jo vietoje iškart įsriegiamas implantas, ant kurio tvirtinamas laikinas vainikėlis. Tradicinė implantacija. Prarasto danties vietoje implantas sriegiamas tuomet, kai žandikaulis būna pilnai sugijęs po danties šalinimo. Įsriegtas implantas su žandikaulio kaulu sugyja maždaug per 3 mėnesius. Tada tvirtinamas nuolatinis dantų vainikėlis.
2 implantai – 3 dantys. Paprastai nereikia sriegti tiek implantų, kiek prarasta dantų. Jeigu vienoje eilėje yra kelių prarastų dantų tarpas, jis gali būti užpildytas įsriegus 2 implantus, kurie puikiai laiko 3 dantų protezą. 4 implantai. Prarastus dantis galima atkurti sriegiant 4 implantus, ant kurių tvirtinama neišimamo protezo konstrukcija.
6-8 implantai. Siekiant maksimalios estetikos ir funkcionalaus rezultato, dantys tvirtinami ant 6-8 implantų atskiromis dantų tiltelių jungtimis. 2 implantai. Tai – ekonomiškiausias variantas: įsriegus 2 implantus-lokatorius, ant jų tvirtinamas išimamasis protezas, taip pagerinant jo laikomumą.

*Pasinaudoti nemokama konsultacija galite TIK registruojantis internetu

Implantacijos kainos

Neodent (Brazilija)

Implantai gaminami tik iš gryno ir švaraus aukštos klasės titano.

NEODENT implantai pasižymi plačiu pasirinkimo spektru. Tai leidžia parinkti kiekvienam konkrečiam atvejui tiesiog idealiai tinkančius implantus.

Kaina 500 €
25 € per mėnesį be pabrangimo

Straumann Roxolid SLA (Šveicarija)

Jau daugybę metų Straumann – populiariausi dantų implantai pasaulyje. Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

Straumann gamina implantus iš patentuoto titano / cirkonio lydinio – Roxolid.

Kaina 600 €
30 € per mėnesį be pabrangimo

Straumann Roxolid SLActive (Šveicarija)

SLActive implantas stimuliuoja gijimo procesus, gerina kaulinio audinio maitinimą krauju, mažina uždegimą ir pagreitina kaulo formavimąsi.

Visa tai dvigubai sumažina implanto prigijimo laikotarpį (iki mėnesio) ir padidina prigijimo tikimybę iki 99–100 %.

Kaina 700 €
35 € per mėnesį be pabrangimo

Delsimo pasekmės

Išvaizdos pokyčiai. Netekus dantų, keičiasi ir visas veidas. Tirpsta žandikaulio kaulas ir žmogus atrodo senesnis: suglemba skruostai, išryškėja raukšlės, smakras pasislenka į priekį. Netekus dantų, ženkliai suprastėja maisto kramtymo kokybė. Maistas sunkiau virškinamas ir kyla virškinimo sistemos ligų, sutrikimų. Fonetikos sutrikimai. Net ir vieno danties netekimas ženkliai apsunkina kalbėjimą, keblu (ar net neįmanoma) ištarti kai kuriuos garsus. Psichologiniai iššūkiai. Dantų netekę žmonės išgyvena dėl neestetiškos šypsenos ir ją slepia, todėl tampa užsisklendę, nepasitiki savimi, vengia bendravimo. Prireikia papildomų procedūrų ir investicijų. Neatkūrus danties, kaulas ima tirpti, todėl prieš implantaciją tokiems pacientams reikia priauginti trūkstamą kaulo kiekį.

 

Dantų atkūrimas implantais: ką būtina žinoti?

Turite klausimų? Atsakome!

Ar tai saugu?
 
Šiuolaikiniai dantų implantai gaminami iš biologiškai suderinamų medžiagų, kurias organizmas puikiai priima ir burnoje nesukelia jokių nepageidaujamų reakcijų. Implantų patikimumą įrodo tūkstančiai sėkmingų pacientų patirčių visame pasaulyje bei visam gyvenimui suteikiama garantija.
Ar implantacija bus ilga ir skausminga?
 
Procedūros metu bus taikoma nejautra, todėl skausmo tikrai nejausite. Vidutinė implantacijos trukmė – viena valanda, todėl tikrai neprailgs. Pamirškite apie bet kokius nepatogumus ir tapkite dar vienos sėkmingos istorijos dalimi!
Kaip reikia rūpintis implantais?
 
Kad ant implantų atkurti dantys džiugintų visą gyvenimą, kruopšti naujųjų dantų priežiūra išties svarbi. Implantais rūpinkitės kaip natūraliais dantimis ir reguliariai lankykitės pas gydytoją odontologą profilaktiniams patikrinimams. Štai ir viskas!

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros