×

Registracija internetu (Anykščiai)

Dantų laminatės

Kas tai?

Dantų laminatės – estetinio protezavimo metodas. Tai vos kelių milimetrų porceliano keramikos plokštelės, tvirtinamos ant dantų paviršiaus. Laminatės efektyviai paslepia dantų estetinius trūkumus ir sukuria visiškai naują, lygią ir švytinčią šypseną.

Jeigu susiduriate su šiais pojūčiais:

1Nudilę, nutrupėję dantys
2Nelygi dantų forma
3Pakitusi dantų spalva
4Pigmentinės dėmės
5Ėduonies pažeisti dantys

Tikėtina, kad Jums reikia apsilankyti pas gydytoją!

Kuo ypatingas estetinis protezavimas dantų laminatėmis mūsų klinikoje?

Dantų laminatės reikalauja kone juvelyrinio kruopštumo: jos turi tobulai derėti prie Jūsų veido, atkartoti natūralių dantų formą ir tekstūrą. Esame viena iš nedaugelio klinikų, siūlančių skaitmeninį šypsenos dizainą. Tai modernus metodas, leidžiantis kompiuterio ekrane sumodeliuoti būsimą Jūsų šypseną, taigi būsimą rezultatą galėsite matyti ir koreguoti iš anksto!

Visas laminates gaminame iš aukštos kokybės medžiagų. Ne mažiau dėmesio skiriame ir pasiruošimui: ypač tiksliai nuimame dantų atspaudus ir pasirūpiname, kad laminatės idealiai tiktų būtent Jums. Klinikos „32 Balti“ profesionalai pasirūpins, kad Jūsų kelionė dailios šypsenos link būtų komfortiška, o rezultatais džiaugtumėtės ilgus metus!

 

Estetinio protezavimo laminatėmis eiga

Pokalbis Nuskausminimas Pasiruošimas Rezultatas
Viskas prasideda nuo konsultacijos. Susipažinus su gydytoju, vyksta paciento apžiūra, nuimami dantų atspaudai. Taikoma nejautrą. Jos dėka išvengsite nemalonių pojūčių. Dantys šlifuojami 0,3-0,5 mm. Ši procedūra – švelni ir mažai invazyvi, išsaugomas maksimalus danties audinio kiekis. Laminatės specialiu cementu klijuojamos prie dantų paviršiaus. Rezultatas – natūrali ir estetiška šypsena!

Delsimo pasekmės

Nesuteikus dantims tinkamos priežiūros, didėja dantų ir burnos ertmės ligų rizika. Nusidėvėję, nudilę, nutrupėję dantys atrodo labai neestetiškai. Pacientai vengia bendravimo, slepia šypseną, nukenčia asmeninis ir profesinis gyvenimas.

Turite klausimų? Atsakome!

Esu labai jautrus skausmui. Ar ši procedūra bus nemaloni?
 
Estetinio protezavimo laminatėmis procedūra yra saugi ir be diskomforto. Visiems pacientams taikome veiksmingą vietinę nejautrą, todėl galite būti ramūs: skausmo patirti Jums neteks.
Kiek laiko tarnaus dantų laminatės?
 
Tai saugus ir ilgalaikis sprendimas. Užtikrinant dantų laminatėms tinkamą priežiūrą, jomis galėsite džiaugtis net 20 metų!
Kaip prižiūrėti dantų laminatėmis padengtus dantis?
 
Laminatėmis padengti dantys nereikalauja ypatingos priežiūros. Rūpinkitės jais kaip ir likusiais dantimis: valykitės dantis bent du kartus per dieną, naudokite skalavimo skystį ir tarpdančių siūlą. Taip pat – reguliariai lankykitės pas gydytoją odontologą.

Užduokite gydytojui klausimą dėl šios procedūros