×

Registracija internetu (Anykščiai)

Estetinis plombavimas

Kas tai?

Estetinis plombavimas – viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų, leidžianti greitai ir efektyviai pakoreguoti nedidelius ir vidutinius dantų defektus. Estetiškai gali būti plombuojami tiek priekiniai, tiek krūminiai dantys.

Jeigu susiduriate su šiais pojūčiais:

1Pakitusi dantų spalva
2Nudilę, nutrupėję dantys
3Įskilęs dantis
4Netaisyklinga dantų forma
5Tarpai tarp dantų
6Ėduonies pažeisti dantys

Tikėtina, kad Jums reikia apsilankyti pas gydytoją!

Kuo ypatingas estetinis plombavimas mūsų klinikoje?

Puikiai suprantame, kad šiais laikais daugeliui rūpi ne tik burnos ertmės ir dantų sveikata, bet ir nepriekaištinga dantų išvaizda. Estetiška šypsena šiandien laikoma pagrindiniu reprezentatyvios išvaizdos akcentu, todėl estetinį plombavimą atliekame itin kruopščiai, atkurdami danties anatomines struktūras, vageles ir kauburėlius.

Mūsų draugiška ir patyrusi komanda pasirūpins, kad procedūros metu jaustumėtės komfortiškai, o iš odontologo kabineto išeitumėte džiaugdamiesi nauja, estetiška šypsena!

Estetinio plombavimo eiga

Pokalbis Nuskausminimas Pasiruošimas Rezultatas
Viskas prasideda nuo konsultacijos. Susipažinus su gydytoju, planuojama procedūros eiga. Prieš pradedant plombavimą, taikoma nejautrą. Jos dėka procedūros metu skausmo nejausite. Kruopščiai išvalomi danties audiniai, o danties paviršius nežymiai šlifuojamas. Naudodamas smulkų teptuką, gydytojas sluoksniuodamas atkuria dantis, tiksliai atkartodamas natūralią danties anatomiją.

Delsimo pasekmės

Nusidėvėjusiems ir pažeistiems dantims nesuteikus priežiūros, didėja dantų ir burnos ertmės ligų rizika. Pažeisti dantys atrodo labai neestetiškai, gali sukelti blogą burnos kvapą. Dėl prastos estetikos, kenčia emocinė sveikata: pacientai užsisklendžia savyje, vengia bendravimo.

Turite klausimų? Atsakome!

Ar estetinis plombavimas nekenkia dantims?
 
Tai – saugi ir minimaliai invazyvi procedūra, kurios metu dantys pagražinami jiems nepadarant žalos ir nesukeliant jokių nemalonių pojūčių. Ši procedūra leidžia maksimaliai išsaugoti natūralius danties audinius.
Ar plombos laikysis ilgai?
 
Restauracijos tarnauja ilgus metus, tačiau kartą per metus reikėtų lankytis pas odontologą, kad plombuoti dantys būtų nušlifuoti ir atgautų prarastą blizgesį.
Kaip prižiūrėti dantis po estetinio plombavimo?
 
Jūsų dantys po procedūros nereikalaus jokios papildomos priežiūros. Rūpinkitės jais kaip ir sveikaisiais dantimis: valykite bent du kartus per dieną, naudokite skalavimo skystį ir tarpdančių siūlą. Taip pat – reguliariai lankykitės pas gydytoją odontologą.