×

Registracija internetu (Anykščiai)

Nematomos tiesinimo kapos

Kas tai?

Nematomos dantų tiesinimo kapos – unikalus ortodontinio gydymo metodas: dantys tiesinami skaidrių ir praktiškai nematomų kapų pagalba.

Tai – puikus sprendimas siekiantiems maksimalios estetikos ir patogumo!

Jeigu susidūrėte su šiais pojūčiais:

1Susigrūdę dantys
2Netaisyklingai išaugę dantys
3Netaisyklingas sąkandis

Tikėtina, kad Jums reikia apsilankyti pas gydytoją!

Kuo ypatingas ortodontinis gydymas mūsų klinikoje?

Tikime, kad ortodontinis gydymas turi būti ne tik veiksmingas, bet ir komfortiškas. Su ortodontinėmis problemomis susiduria net 70 proc. lietuvių, tačiau dalis jų taip ir neieško pagalbos. Viena to priežasčių – nepatogūs tradiciniai dantų tiesinimo metodai. Daugelis klinikų iki šiol siūlo tik breketų sistemas, kurios sukelia daug diskomforto ir atrodo neestetiškai.

Būtent todėl savo pacientams rekomenduojame odontologijos inovaciją – skaidrias dantų tiesinimo kapas, kurios yra beveik nepastebimos ir neapsunkina valgymo bei dantų priežiūros: šias kapas galite nusiimti!

Ortodontinio gydymo dantų tiesinimo kapomis eiga

Pokalbis Gydymo planas Gydymas Rezultatas
Gydymas prasideda nuo pokalbio. Susitikimo metu pacientas susipažįsta su gydytoju, o šis atsako į kylančius klausimus. Pacientų dantys skenuojami 3D skeneriu. Priklausomai nuo dantų būklės, sudaromas gydymo planas. Pagal gautą dantų vaizdą gaminamos kapos. Pacientui suteikiamas dantų technikų laboratorijoje pagamintas kapų rinkinys. Gydymo nematomomis ortodontinėmis kapomis rezultatas – tiesūs ir sveiki dantys.

Delsimo pasekmės

Uždelsus gydyti, dantų padėties ir sąkandžio būklė dar labiau komplikuojasi. Dėl susigrūdusių ar kreivai augančių dantų, gerokai pasunkėja burnos priežiūra: blogiau valomi dantys, sunkiau pasiekiami tarpdančiai. Tai didina dantų ligų, ypač ėduonies, riziką. Kreivi dantys atrodo itin neestetiškai. Pacientai kompleksuoja dėl savo išvaizdos, vengia bendravimo.

Atsiliepimai

Turite klausimų? Atsakome!

Kuo nematomos tiesinimo kapos pranašesnės už breketus?
 
Dantų tiesinimo kapos pasižymi visa eile privalumų. Jos ne tik estetiškos, bet ir patogios: pacientai dažnai skundžiasi breketų keliamu diskomfortu: dūrimu, dantenų dirginimu. Kapos neturi aštrių kampų, todėl pacientai prie jų greitai pripranta. Ortodontinės kapos yra išimamos, todėl neapsunkina dantų priežiūros ir nekelia dantų karieso rizikos. Priešingai nei metaliniai breketai, kapos gaminamos iš su žmogaus organizmu didelį biosuderinamumą turinčių medžiagų, todėl nesukelia alergijos net jautriausiems pacientams.
Kiek trunka dantų tiesinimas kapomis?
 
Ortodontinis gydymas skaidriomis kapomis paprastai yra trumpesnis už dantų tiesinimą breketais. Vidutinė gydymo kapomis trukmė – 18 mėnesių.
Ko tikėtis po gydymo?
 
Po aktyvaus ortodontinio gydymo pacientams suteikiami retenciniai aparatai: dantų lankeliai, išimamos plokštelės ir pan. Jie būtini siekiant apsaugoti dantis nuo grįžimo į ankstesnę padėtį iki gydymo.